Zabezpečení

TANDEMOVÝ SESKOK - maximální bezpečnost !

let na padáku

Bezpečnost a kvalita provozovaných služeb, tedy nejen služby tandemový seskok, je na našem letišti jedním z hlavních a zásadních hledisek, na které za každých okolností dbáme ! Naše společnost je držitelem všech nutných certifikátů, které nás opravňují vykonávat parašutistickou činnost, přičemž získání těchto certifikací není nikterak snadné.

Krom těchto skutečností věnujeme maximální úsilí pravidelnému odbornému vzdělávání všech našich zaměstnanců tak, aby bylo za každých okolností dosaženo profesionálních výsledků, zajišťujících bezpečný a pohodový provoz na našem letišti.

 

Tandemové seskoky - padákové vybavení

Používáme padákové tandemové komplety, které jsou špičkou na trhu. Vždy a za každých okolností používáme zabezpečovací přístroj, který v případě nouze automaticky a zcela sám otevře záložní padák. Každý padákový komplet disponuje zdvojeným ovládáním, což umožňuje jeho plnou koordinaci i za zhoršené situace.

 

img 1715

Tandempiloti - absolutní profesionálové

Naši tandem piloti jsou každým coulem 100% profesionálové s tisíci a více seskoky, kteří dokonale zvládají nejen tandemovou techniku, ale rovněž jsou pravidelně odborně školeni za účelem zvyšování bezpečnosti provozu.

 

Baliči padákové techniky

Jde o špičkové členy našeho týmu, kteří se specializují na balení tandemových padáků, přičemž každý z našich "baličů" nejenže prochází pravidelnými školeními, ale ročně zabalí stovky tandemových padáků. V tomto ohledu je nezbytné poznamenat, že to jsou právě oni, kteří dělají svou každodenní práci se 100% úspěšností.